Dobry przepis na sklep z mięsem

Oferujący smaczne produkty i otwarty na potrzeby Klientów – taki powinien być wzorcowy sklep spożywczy. Projektując sieć Nasz Sklep wzięliśmy to sobie głęboko do serca.

Sklepów spożywczych Ci u nas dostatek. Z pewnością na osiedlu, na którym mieszkasz, znajduje się ich co najmniej kilka. Założymy się jednak, że wśród nich masz swoje ulubione miejsca, do których zaglądasz częściej niż do innych.

Tworząc sieć Nasz Sklep, która kilka miesięcy temu zastąpiła firmowe sklepy Duda, chcieliśmy, by była ona jak najbardziej przyjazna dla Ciebie. Dlatego postanowiliśmy ułożyć przepis na dobry sklep. Oto 6 najważniejszych wyznaczników:

 1. Blisko Klienta

Dobry sklep to taki, do którego możesz w każdej chwili wpaść: nieważne, czy to po duże zakupy, czy tylko po jeden produkt. Mijasz go po drodze do szkoły, pracy czy też w czasie spacerów. My postanowiliśmy rozpocząć działalność od Śląska i okolic. Mieszkańcy tego regionu mają do dyspozycji ponad 30 sklepów w różnych miastach: od Gliwic po Sosnowiec, od Bielska-Białej po Piekary Śląskie. Szczegóły znajdziesz na oficjalnej stronie NS.

 1. Szeroki wybór produktów

Robiąc codzienne zakupy chcesz mieć dostęp do jak najszerszej gamy produktów. Przygotowując Nasz Sklep wyszliśmy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dlatego oprócz pełnego przekroju smacznych wędlin i mięs Duda, kupisz u nas także inne produkty spożywcze: soki, nabiał i przetwory, pieczywo.

CZY WIESZ, ŻE?

Każdy lokal przeznaczony na sklep spożywczy musi spełnić szereg wymogów prawnych i sanitarnych, by być dopuszczonym do użytku. Wśród nich jest zatwierdzenie zakładu przez inspektora sanitarnego oraz zezwolenie sanepidu na sprzedaż w sklepie spożywczym.

 1. Dobra jakość w rozsądnej cenie

Jakich produktów szukasz, idąc na zakupy? Smacznych i zdrowych, o dobrym stosunku ceny do jakości. W sieci Nasz Sklep dbamy o to, by dać Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz doskonałe wędliny Duda oraz inne artykuły spożywcze, dostarczane wyłącznie przez zaufanych producentów.

dobry sklep z miesem

 1. Przyjazna atmosfera

Udane zakupy w przyjaznym sklepie doskonale odprężają, dlatego chcemy, by Klienci czuli się u nas jak u siebie w domu i zawsze wychodzili z Naszego Sklepu z uśmiechem na twarzy. Aby to osiągnąć, stawiamy na miłą i profesjonalną obsługę, a także czystość i schludność pomieszczeń.

 1. Promocje

Lubisz promocje, prawda? My także, dlatego zawsze mamy dla Ciebie coś w zanadrzu. Na każdy miesiąc przygotowujemy gazetki, które nasi Klienci otrzymują do skrzynek pocztowych lub drogą elektroniczną. Nie brakuje też promocji jednodniowych na wybrane artykuły. W Naszym Sklepie organizujemy również degustacje, by dać Ci szansę oceny dostępnych u nas produktów. Na co skusisz się tym razem?

 1. Nieustanny rozwój

Kto się nie rozwija, ten się cofa, dlatego stawiamy na doskonalenie naszych lokali oraz rozbudowę sieci. Nasz Sklep oferuje coraz lepszy asortyment w coraz wyższym standardzie. Powstają też kolejne oddziały, w tym dwa w Warszawie. Zapraszamy!

Jedna myśl nt. „Dobry przepis na sklep z mięsem

 1. Jan Karkowski

  Mój najlepszy wg moich potrzeb i zainteresowań „Nasz sklep” to Sklep w Sosnowcu przy ulicy Dworskiej 26A oceniam wystrój, ekspozycję i oczywiście przemiłą obsługę. Do takich placówek wraca się z chęcią i uśmiechem by wyjść zadowolonym z udanych zakupów.
  Pozdrawiam miłe i uprzejme panie które tam pracują, wiedzą co mają robić i jak zadowolić nas klientów.

  Janek z Sosnowca

Komentarze są wyłączone.